Kto sme

Sme kreatívni profesionáli, experti na reklamu a prezentáciu. Vytvoríme pre vás logo, web stránku, billboard, flash banner, či internetovú kampaň.

Sme ľudia nadšení pre kreatívny design, a veci, ktoré dávajú zmysel. "Vycvičení prácou" na malých i veľkých projektoch chápeme, čo je skrytým tajomstvom tých úspešných.

Do vašich služieb ponúkame naše inovatívne myšlienky, svieže vizuálne prístupy, premyslené budovanie tváre vašej komunikácie a starostlivosť o vaše propagačné aktivity.

To, v čom sme výnimoční, je to, že toto všetko dokážeme pre vás zabezpečiť spoľahlivo, dlhodobo, pod jednou strechou a za zlomok nákladov, bežných pre takéto fullservis služby.

A keďže viem, že ste tak ako ja, radi dôslední, a budete požadovať dôkaz predošlých tvrdení, dovolím si vás s hrdosťou pozvať na prehliadku nášho portfólia referenčných prác.


Martin Halás creative director

Brožúra a CD na vyžiadanie

Na vyžiadanie vám zašleme našu brožúru a CD 99 našich najlepších referenčných prác. Neváhajte požiadať nás o jeho zaslanie. Napíšte nám na info(at)myage.sk.

Môžete svoj príbeh povedať mnohým ľuďom, vzbudiť v nich záujem, nadšenie, zápal pre to, cítiť veci rovnako ako ich cítite vy. Tým najdôležitejším je však príbeh samotný. Spoluvytvárať dobré príbehy, byť ich súčasťou. To je náš príbeh.

Naše ďalšie projekty


7 kľúčových faktov

Náš príbeh začal v roku 2003.

Nadchýna nás podmanivý design, radi robíme našu prácu účelne a užitočne.

Veríme v myšlienku, talent, rovnováhu, neustále vzdelávanie sa a úspech našich zákazníkov.

V plnom nasadení pracujeme pre svetoznáme značky, rovnako tak pre lokálne firmy.

Vytvorili a spolupracovali sme na viac ako 350-tich projektoch v oblasti webdesignu, grafického designu, internetovej reklamy, firemnej identity a tvorby multimédii.

V 9-tich z 10-tich vytvorených projektov poskytujeme dodnes starostlivosť o projekt, alebo pokračujeme v spolupráci so zákazníkom na ďalšom projekte.

Tvorili a spolupracovali sme na tvorbe projektov pre značky: Miss Universe SR, Mercedes-Benz, HBO, T-Mobile, Tipos, Zipp, Lipton, Axe, Veľkopopovický Kozel, Lancia, Alfa Romeo, UPC, Vivien, NorthFinder, Pes v núdzi a ďalšie...